VirtualFun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Have fun!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 ,,Moja otkacena familija " , Miley Cyrus.

Go down 
AuthorMessage
m3r!5
Admin
m3r!5


Posts : 160
Join date : 2009-05-30
Age : 28
Location : Novi Pazar

,,Moja otkacena familija " , Miley Cyrus. Empty
PostSubject: ,,Moja otkacena familija " , Miley Cyrus.   ,,Moja otkacena familija " , Miley Cyrus. Icon_minitimeWed Jun 24, 2009 7:02 pm

,,Moja otkacena familija " , Miley Cyrus. 170-1

Miley Cyrus

Moja otkačena familija

Kod Cyrusa se baš svašta dešava! Oni uopšte nisu obična porodica! BRAVO ti predstavlja Mileyin otkačeni porodični klan...
Ćale je uspešna country zvezda. Majka je divlji fan. Brat je otkačeni roker. Porodica Miley Cyrus mogla bi da se opiše jednom rečju: crazy! Ova 16-godišnjakinja živi sa tri sestre, bratom i roditeljima u vili vrednoj 4,5 miliona evra u Toluka Lejku u Kaliforniji. "Totalno je cool živeti pod jednim krovom sa tako mnogo likova. Kod nas nikada nije dosadno", kaže Miley. Pa da li se zvezda serije "Hannah Montana" nekada svađa sa bratom i sestrama? Miley odmahuje glavom: "Nikada se ne svađamo. Ćale uvek kaže da je šteta trošiti energiju na svađu. Probleme rešavamo zajedno - pomažemo se!" I to sve, iako bi mnogi mogli da joj pozavide. Ona je uspela ono što njena braća i sestre tek žele da postignu: postala je zvezda!...
Back to top Go down
 
,,Moja otkacena familija " , Miley Cyrus.
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
VirtualFun :: Ostale vesti-
Jump to: